O nás

Prostřednictvím portálu NATOORA se snažíme o zlepšení vztahů mezi koncovým zákazníkem a producentem kvalitních a čerstvých potravin. Snažíme se o zkrácení cesty od producenta k zákazníkovi a naopak. Víme, že stále více zákazníkům záleží na tom jakým způsobem se stravují a jaké potraviny konzumují. Proto se Vám snažíme zprostředkovat kontakty na kvalitní dodavatele a malovýrobce, kterým záleží více na kvalitě než na kvantitě. Aby se snažili i dodavatelé, máme připravený systém jejich hodnocení, který se bude zakládat na Vašich i našich praktických zkušenostech. Jsme přesvědčeni, ž každý z Vás si zaslouží konzumovat kvalitní a čerstvé potraviny a proto jsme založili tento portál, který Vám nabízí možnost nakupování kvalitních a čerstvých potravin a produktů přímo od jejich producentů. 
Portál NATOORA jsem založil v roce 2014 a v roce 2015 prošel velkou modernizací.
 Od roku 2006 do roku 2013 jsem se pohyboval na různých manažerských pozicích ve firmách MOLČÍK a STROM PRAHA a setkával se tak se zemědělci v celé střední a východní Evropě. Spousta z nich měla skvělé produkty, ale možnosti prodávat pouze velkoodběratelům, což jim kvůli nízkým výkupním cenám mnohdy nedovolovalo produkovat takovou kvalitu jakou by chtěli. Z druhé strany se mi zase jako koncovému zákazníkovi stalo, že jsem nemohl nikde sehnat například hovězí maso dle svých představ nebo chřest nebo pstruha.  A právě tyto zkušenosti mne dovedly k nápadu spustit tento portál, který bude zároveň řešit problémy producentů kvalitních potravin a také zákazníků, kteří kvalitní potraviny hledají. 
Rád uvítám jakékoliv Vaše náměty na zlepšení nebo na nové funkce portálu Natoora.
 Roman Kopřiva, jednatel FWE FLARE s.r.o 


Co je to Natoora
Natoora je nejkratší  cesta k producentům kvalitních potravin, surovin a přírodních produktů        
Natoora je neustále se rozvíjející a přehledná databáze farmářů, zemědělců a maloproducentů z České republiky, Slovenska, Maďarska, Polska, Německa a Rakouska 

Proč se stát registrovaným dodavatelem na portále Natoora
 · 
Snáze Vás najdou zájemci o Vaše produkty nebo služby         
Prodáváte za svoji cenu a neplatíte žádné provize překupníkům          
Portál se zobrazuje na předních pozicích ve vyhledávačích – ušetříte za PPC       
Staňte se certifikovaným dodavatelem a budete působit důvěryhodněji na Vaše zákazníky         
Portál se stará o propagaci všech svých dodavatelů  - náklady se dělí – ušetříte za propagaci      
Vaše firemní stránky získají na portále několik odkazů – posunete se výše ve vyhledávačích. Pokud své stránky nemáte, můžete si jejich tvorbu za výhodných podmínek objednat u nás    
Získáte také reklamu na Facebooku – počet našich fanoušků neustále roste        
Připravujeme pro Vás další služby a benefity    
Možný přísun také zahraničních zákazníků – portál je provázaný se stránkami  www.natoora.pl  (Polsko), www.natoora.sk (Slovensko), www.natoora.hu (Maďarsko) a www.natoora.info (Německo a Rakousko)  

Proč navštěvovat portál Natoora jako koncový zákazník
 ·
Na jednom místě najdete svého dodavatele kvalitních a produktů od malých zemědělců, farmářů a maloproducentů.      
Snadné vyhledávání pomocí  kategorií, tabulkového vyhledávání a nebo zacílení v mapě 
U ověřených dodavatelů garantujeme kvalitu nabízených produktů 
Nakupujete za ceny farmáře a ne překupníka